В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ МАЙДАН СВОБОДИ
30.10.2014
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x130/text_images/425ec907257c2cae3898616870e21932.jpg?itok=k3YX7Xnm)
Сподіваємося, що питання найменування площі буде винесене на чергову сесію Хмільницької міської ради і площа, на якій раніше стояв пам’ятник Леніну отримає назву – Майдан Свободи.
Для довідки:
Питання найменування площі на якій раніше стояв пам’ятник Леніну було ініційоване громадською організацією «ПРАВО». За час проведення громадського обговорення до міської ради надійшло всього з пропозиції щодо назви площі: Майдан Незалежності Площа Свободи та Майдан Свободи.