В ХМІЛЬНИКУ ОБГОВОРЮВАЛИ ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМУНІКАЦІЇ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ З ВИКОРИСТАННЯМ СОЦМЕРЕЖ
08.10.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x188/text_images/8fa5bcc47db592d98402114dd55eab49.jpg?itok=pNrxqhK-)
Експертами громадської організації «ПРАВО» було проаналізовано стан оприлюднення інформації через мережу Facebook Хмільницьким міськвиконкомом, відділком поліції та ДСНС.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/72a4e8afabf500430094eaa7875b9200.jpg?itok=SaqeLwG3)
Під час аналізу було виявлено суттєві недоліки, що й стало предметом обговорення під час засідання.
Під час заходу учасникам було презентовано результати дослідження, а також запропоновано допомогу щодо налагодження процесу висвітлення інформації через мережу Facebook.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/49b27b21f3652420e947b0d5890258ad.jpg?itok=UC9f7eA5)
Окремо було погоджено, що експертами громадської організації «ПРАВО», спільно з працівниками відділу зв’язків з громадськістю міської ради, буде розроблено проект Порядку оприлюднення офіційної інформації в мережі Facebook, який має бути затверджений розпорядженням міського голови. Розроблений Порядок також зможуть використати, як основу, працівники поліції та ДСНС під час розробки та затвердження аналогічних документів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/ff47482908640706bd52f020e87a1769.jpg?itok=-BEZO36H)
Для довідки:
Засідання «круглого столу» відбулося в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.