В ХМІЛЬНИКУ ОГОЛОСИЛИ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

В ХМІЛЬНИКУ ОГОЛОСИЛИ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ
03.06.2016
uvaga-konkursВ Хмільнику оголосили конкурс громадських ініціатив, які можуть отримати підтримку з міського бюджету на умовах співфінансування.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Термін подання заявок – з 15 червня по 15 липня 2016 року.

Подавати свої проекти на конкурс громадських ініціатив зможуть вуличні та будинкові комітети. Для цього потрібно буде підготувати заявку, яку підтримало не менше, ніж 10 мешканців вулиці чи будинку. Така ініціатива має гарантувати не менше 20% від загальної суми, яка потрібна для впровадження конкретної ініціативи. На дофінансування впровадження громадської ініціативи з міського бюджету гарантовано буде виділено кошти, але не більше 50 000 гривень.

Варто зазначити, що громадські ініціативи можуть бути спрямовані на благоустрій мікрорайонів, вулиць, зон відпочинку (облаштування контейнерних площадок, пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території, облаштування дитячих та спортивних майданчиків тощо).

Після закінчення терміну прийому заявок їх буде опрацьовано робочою групою та передано на затвердження міському голові.

У разі коли загальний обсяг коштів, заявлених в заявках за рахунок міського бюджету, перевищує суму, передбачену у міському бюджеті для реалізації громадських ініціатив, буде застосовано єдиний критерій відбору – вищий відсоток співфінансування за рахунок учасників ініціативної групи.

Після визначення заявок-переможців автори ініціатив протягом 30 календарних днів мають забезпечити надходження власного внеску на спеціальний рахунок міського бюджету. Тільки після цього буде здійснено дофінансування впровадження конкретної ініціативи.

Якщо кошти від громадськості не надійдуть, така громадська ініціатива профінансована не буде.

На підтримку громадських ініціатив з міського бюджету виділили 600 000 гривень.

Більш детальну інформацію про конкурс та зразки необхідних документів можна знайти ТУТ.

Для довідки:

Запровадження підтримки громадських ініціатив було предметом Угоди про співпрацю та солідарну публічну відповідальність, яку було укладено між тоді ще кандидатом на посаду Хмільницького міського голови Сергієм Редчиком, лідерами міських організації політичних партій Анатолієм Морозом (Європейська партія України) та Олександром Околодьком (Народний контроль) та керівником громадської організації «ПРАВО» Віталієм Дорохом.