В ХМІЛЬНИКУ ПІДСУМУВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ
04.11.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x218/text_images/aa08bc56c927c9c2ec2bba46395437bc.jpg?itok=cVHjqMSH)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x430/text_images/4bf97d8c3ac0de08366b8e20295e34ff.jpg?itok=vAlkhnhC)
Участь в заході взяли експерти громадської організації «ПРАВО», представники Хмільницького Бюро правової допомоги, представники Хмільницької районної ради, представники громадської організації «Спільний шлях», а також представники громадськості та засобів масової інформації.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x418/text_images/322ec021f681a6d3a8b4e1cf30e4298c.jpg?itok=GdjcL_HP)
Під час заходу учасників було поінформовано про перебіг реалізації проекту, про його результати, а також про плани на майбутнє.
Під час дискусії учасники обговорили можливість реалізації спільних проектів, які буде спрямовано на розвиток територіальних громад та забезпечення реалізації прав окремих соціальних груп.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x415/text_images/1b8a98bbc52a18f7e829256f31ccd9b6.jpg?itok=BcC3VyQq)
Для довідки:
Захід відбувся в рамках проекту «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад» реалізовується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою районною радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».