В ХМІЛЬНИКУ ПЛАНУЮТЬ ОПРИЛЮДНЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ В ДОСТУПНІЙ ФОРМІ
05.12.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x172/text_images/9fbc0b0490f4ba780d0612dd9e70aef7.jpg?itok=fvY7ywYB)
Як було зазначено експертами громадської організації «ПРАВО», зараз існує дуже багато електронних сервісів, які дозволяють відслідковувати витрати міського бюджету. Але щоб знайти потрібну інформацію необхідно володіти певними знаннями та навичками, а також вміти працювати з такими ресурсами, як ProZorro, Edata та іншими. Але, на превеликий жаль, не всі вміють шукати таку інформацію на цих ресурсах.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x373/text_images/70f5d9ff4d43ba7274bc43a53100ec0d.jpg?itok=XLnqxHuS)
Тому експертами громадської організації «ПРАВО» було запропоновано розробити Порядок оприлюднення інформації про витрати коштів міського бюджету на Офіційному сайті міста в простій та доступній формі. За задумом така інформація має публікуватися за підсумками кожного тижня.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/b477aff4ed77ff7cbe87e9611fe630a6.jpg?itok=rwZ3szqV)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x411/text_images/227b8b4d2336d41b51fc84c433bfe709.jpg?itok=jfmErjkJ)
Саме це стало предметом обговорення під час засідання «круглого столу». Учасникам було презентовано можливості різноманітних інтернет-ресурсів, а також обговорено алгоритм отримання та оприлюднення інформації про витрати бюджету. Причому експерти громадської організації «ПРАВО» запевнили всіх присутніх, що цей процес не стане додатковим навантаженням для посадовців – пошук та формування інформації буде здійснюватися саме експертами громадської організації «ПРАВО».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/65675f34e214d9fbfb8f87482e43f7f3.jpg?itok=XSTTqvqY)
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.
Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.