В ХМІЛЬНИКУ ПЛАНУЮТЬ ОПРИЛЮДНЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ В ДОСТУПНІЙ ФОРМІ

В ХМІЛЬНИКУ ПЛАНУЮТЬ ОПРИЛЮДНЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ В ДОСТУПНІЙ ФОРМІ
05.12.2017
Нещодавно в Хмільнику відбулося засідання «круглого столу», під час якого обговорювалося питання оприлюднення інформації про витрати коштів міського бюджету в доступній формі.

Як було зазначено експертами громадської організації «ПРАВО», зараз існує дуже багато електронних сервісів, які дозволяють відслідковувати витрати міського бюджету. Але щоб знайти потрібну інформацію необхідно володіти певними знаннями та навичками, а також вміти працювати з такими ресурсами, як ProZorro, Edata та іншими. Але, на превеликий жаль, не всі вміють шукати таку інформацію на цих ресурсах.Тому експертами громадської організації «ПРАВО» було запропоновано розробити Порядок оприлюднення інформації про витрати коштів міського бюджету на Офіційному сайті міста в простій та доступній формі. За задумом така інформація має публікуватися за підсумками кожного тижня.Саме це стало предметом обговорення під час засідання «круглого столу». Учасникам було презентовано можливості різноманітних інтернет-ресурсів, а також обговорено алгоритм отримання та оприлюднення інформації про витрати бюджету. Причому експерти громадської організації «ПРАВО» запевнили всіх присутніх, що цей процес не стане додатковим навантаженням для посадовців – пошук та формування інформації буде здійснюватися саме експертами громадської організації «ПРАВО».Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.