В ХМІЛЬНИКУ ПОСАДОВЦІ ВДОСКОНАЛЮВАЛИ НАВИЧКИ РОБОТИ З PROZORRO

В ХМІЛЬНИКУ ПОСАДОВЦІ ВДОСКОНАЛЮВАЛИ НАВИЧКИ РОБОТИ З PROZORRO
27.10.2017
Нещодавно в Хмільнику відбувся тренінг для членів тендерних комітетів з допорогових закупівель, які закуповують товари, роботи та порслуги за кошти міського бюджету.

Організаторами навчання виступила громадська організація «ПРАВО» та управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради.

В якості тренера виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Володимир Плахотнюк.Під час навчання учасники ознайомилися з теоретичними аспектами проведення допорогових закупівель, мали змогу попрацювати в групах над типовими проблемними питаннями, які виникають під час закупівель, а також обговорили низку питань, що стосуються формування річного плану закупівель, підготовки конкурсної документації та кваліфікації переможців торгів.Навчання відбулося в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.