В ХМІЛЬНИКУ ПОСАДОВЦІ ВДОСКОНАЛЮВАЛИ НАВИЧКИ РОБОТИ З PROZORRO
27.10.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x188/text_images/786da531a643d58f2502ac0edef98dfb.jpg?itok=LTlOyTyt)
Організаторами навчання виступила громадська організація «ПРАВО» та управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради.
В якості тренера виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Володимир Плахотнюк.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x453/text_images/c4dc218e4ef9a842264cf5f0bc0c5dfb.jpg?itok=9aBfXXrf)
Під час навчання учасники ознайомилися з теоретичними аспектами проведення допорогових закупівель, мали змогу попрацювати в групах над типовими проблемними питаннями, які виникають під час закупівель, а також обговорили низку питань, що стосуються формування річного плану закупівель, підготовки конкурсної документації та кваліфікації переможців торгів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/68a1ece4c101e16ffd79eaeaa188a851.jpg?itok=dJ9L5g9N)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/0f1ad9a83a16935ba174f1674ddd909e.jpg?itok=oJ4N--4Z)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x384/text_images/312c8f189fb51071eb615395126bacfd.jpg?itok=gWj8NxYV)
Навчання відбулося в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.
Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.