В ХМІЛЬНИКУ ПОСИЛЕНО ШТРАФУВАТИМУТЬ ПОРУШНИКІВ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ
29.07.2014
![Знак оклику](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/56d240ba341172a230e948363b4af54f.jpeg?itok=E1wuDPCu)
Василь Пилипович, зокрема, сказав про таке:
«Чимало міських територій, у яких є власники, перебувають у занедбаному стані, на них практично не проводиться викошування бур’янів у літній період. У такому разі необхідно вкотре повідомити жителям міста про відповідальність за недотримання Правил благоустрою. Не дослухаються – будемо боротися проти цієї недбалості методами штрафних санкцій».
Також міський голова доручив управлінню житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради невідкладно посилити контроль за дотриманням Правил благоустрою у місті.