В ХМІЛЬНИКУ ПРАЦІВНИКИ МІСЬКОЇ РАДИ ІГНОРУЮТЬ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ПРЯМИХ ОБОВЯЗКІВ…
11.11.2014
![yak-namalyuvati-znak](/sites/default/files/styles/compressor/159x160/text_images/0b05e1d4b3bdda449c0a4a31b1c65af6.jpg?itok=Bf4E53r-)
11 листопада стався такий самий прикрий випадок: замість того, щоб виконувати роботу за яку їх платять заробітну плату, посадовці працювали на суботнику… А 11 листопада це вівторок.
Самі працівники не дуже ремствують з цього приводу: як зазначив один горе-чиновник: «Зате я до обіду «пошарився» на суботнику, а після обіду вже на роботу не виходжу».
![6_2](/sites/default/files/styles/compressor/565x480/text_images/d0d7c62b015ed595533886ecc61bf461.jpg?itok=KcwPSXkL)
Постає питання: навіщо громада утримує міських чиновників, які працюють двірниками, а отримують заробітну плату, як посадовці? Прибирання території це добре, але не за це ж вони повинні отримувати гроші… Тим більше, що ефективність кожного працівника міської ради визначається зовсім не через вміння махати мітлою чи лопатою.