В ХМІЛЬНИКУ ПРАЦЮЄ БЕЗКОШТОВНЕ «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»

В ХМІЛЬНИКУ ПРАЦЮЄ БЕЗКОШТОВНЕ «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»
11.02.2015
yak-namalyuvati-znakВже майже три місяці у Хмільнику працює абсолютно безкоштовне «соціальне таксі» для маломобільних груп населення.

Соціально-транспортна служба «Надія» з’явилась завдяки вдалій реалізації проекту колективом управління праці та соціального захисту населення міської ради. Створена вона для надання безкоштовних транспортних послуг для людей з інвалідністю, які пересуваються на візках, ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Громадяни з захворюваннями опорно-рухового апарату, які пересуваються за допомогою палиць, милиць, ходунків, а також незрячі мають право і повинні користуватися цим безкоштовним транспортом.

Звертатися, щоб замовити соціальне таксі потрібно до територіального центру соціального обслуговування.
При першому зверненні необхідно надати заяву, копії паспорта та документа, що засвідчує право на безкоштовне перевезення (це може бути копія пільгового посвідчення, довідки МСЕК, висновку ЛКК, медичної довідки тощо).

В подальшому, щоб поїхати, для прикладу, на обстеження до лікаря чи відвідати якусь установу, потрібно зателефонувати до територіального центру соціального обслуговування за номером 2-30-30.