В ХМІЛЬНИКУ ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ НАВЧАЛИСЯ МЕДІАЦІЇ
08.06.2015
![100_2130](/sites/default/files/styles/compressor/160x120/text_images/3554d42abd3b90e81c7b8230294d7dfc.jpg?itok=B0namuXb)
В якості тренера виступила пані Ірина Таран, яка представляє Пирятинську громадську організацію «Жіночі ініціативи».
Під час тренінгу учасники дізналися про основи медіації, про застосування її в роботі правових консультантів, про міжнародний досвід застосування медіації в судовій системі, а також про інші аспекти застосування медіації.
![100_2132](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/f3ee17b85e425024f9c77efc71886aed.jpg?itok=RC-D31DY)
Учасники тренінгу висловили переконання, що медіація безперечно допоможе їм в їх діяльності, як правових консультантів, а також висловили бажання щодо вдосконалення володіння методами проведення медіації.
Варто зазначити, що незабаром має відбутися ще кілька заходів, метою яких є набуття правовими консультантами практичних навичок щодо проведення медіації.
![100_2135](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/b4e4abf3ca0af11c0bf6be8a645131df.jpg?itok=EPjaryh3)
Для довідки:
Тренінг відбувся в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Кожен має право на безоплатну правову допомогу», який реалізується а підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
![100_2138](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/fdcb49b205c14e8e194701ce981cc252.jpg?itok=OCw9h3Y4)