В ХМІЛЬНИКУ ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ НАВЧАТИМУТЬСЯ МЕДІАЦІЇ

В ХМІЛЬНИКУ ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ НАВЧАТИМУТЬСЯ МЕДІАЦІЇ
10.04.2015
100_1319В читальному залі районної бібліотеки для дорослих відбувся круглий стіл, під час якого учасники дискутували про забезпечення правовою допомогою мешканців сільських населених пунктів Хмільницького району. Участь в заході взяли працівники Центру правової інформації та консультацій, правові консультанти, які працюють в сільських громадах, представники органів влади та місцевого самоврядування, а також громадські активісти.

Під час заходу було обговорено проблемні питання діяльності правових консультантів в сільських громадах Хмільницького району, перспективи розширення мережі консультантів, а також питання підвищення кваліфікації вже діючих консультантів.

100_1317100_1316

Керівник громадської організації ПРАВО» Віталій Дорох розповів, що для підвищення фахового рівня правових консультантів в цьому році планується проведення навчання щодо опанування консультантами базових навичок проведення медіації.

Під час дискусії заступник голови районної ради Юрій Дячок висловив зацікавленість щодо започаткування в міськрайонній газеті «Життєві обрії» спеціальної рубрики «Правові консультації», в якій публікувалися роз’яснення прав та свобод громадян в доступній для пересічного громадянина формі.

100_1320100_1321

Для довідки:

Засідання «круглого столу» відбулося в рамках проекту «Кожен має право на безоплатну правову допомогу», який реалізовує громадська організація «ПРАВО», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».