В ХМІЛЬНИКУ ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМИ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ В СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ
13.03.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x203/text_images/3a5312a197fb64e9ff936b7a86331677.jpg?itok=oNccnzxG)
Предметом обговорення стали проблемні питання в діяльності правових консультантів, які перешкоджають їх ефективній діяльності та забезпеченню сільського населення якісною правовою допомогою.
Під час засідання керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох ознайомив учасників «круглого столу» з заходами, які буде реалізовано в рамках проекту «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад», зокрема, акцентувавши увагу на навчальних заходах, які буде проведено в рамках проекту.
Після цього правові консультанти, під час групової роботи, визначили проблемні питання, які виникають в їх діяльності, а також обговорили можливі шляхи їх вирішення.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/8cb1667f98c1b0927b21f2124f5890b8.jpg?itok=lThL5Wwx)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/f3946fd9257a7273f4a288f147b57aa5.jpg?itok=iGPtwW-c)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x456/text_images/97854e04cbd4117a12ec7f8856a85793.jpg?itok=pQLk0C0I)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/f61460d2402905a198447e2132ce5c67.jpg?itok=wOCxmv0J)
Підсумовуючи зустріч, керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох зазначив, що напрацьовані матеріали будуть проаналізовані та стануть основою для районної програми забезпечення населення правовою допомогою. В подальшому подібні заходи будуть проведенні з сільськими головами, а також, у вигляді індивідуальних консультацій, з працівниками Хмільницького бюро правової допомоги.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x415/text_images/0c4f09351b3c14eb87aecac8c5cc8593.jpg?itok=sdYqcjFj)
Варто зазначити, що проект «Безоплатна правова допомога в Хмільницькому районі: посилюємо правові можливості громад» реалізовується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою районною радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».