В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «АНТИДИСКРИМІНАЦІЙНУ АБЕТКУ»

В ХМІЛЬНИКУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ «АНТИДИСКРИМІНАЦІЙНУ АБЕТКУ»
29.12.2012
OLYMPUS DIGITAL CAMERAКоли ми говоримо про права людини, про дискримінацію, про геноцид чи про демократію, то дуже важливо чітко розуміти, що саме ми вкладаємо в зміст цих слів.

Саме для того, щоб надати молоді вичерпну інформацію про ці та інші терміни, громадською організацією «ПРАВО», було проведено презентацію «Антидискримінаційної абетки» для студентів Хмільницького ліцею сфери послуг.

Під час заходу учасникам було запропоновано самотужки визначитися з окремими термінами, а потім обговорити їх зміст. По закінченню заходу кожен з учасників отримав примірник «Антидискримінаційної абетки».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Антидискримінаційну абетку» було видано Вінницькою ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Антидискримінаційна дія» - спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Варто відзначити, що це не перший такий захід, який проводиться громадською організацією «ПРАВО» для студентів ліцею. Нещодавно для них було проведено тренінг «Вступ до прав людини для молоді».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA