В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ РЕГІОНАЛЬНА ШКОЛА ПАРТИСИПАЦІЇ
30.09.2022
В Хмільнику розпочала роботу Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО». Представники 5 громад Вінниччини, а саме: Хмільницької, Війтівецької, Жмеринської, Барської та Студенянської завітали до гуманітарного хабу «Мурашник» для того, щоб покращити свої знання та навички в сфері інтеграції та соціалізації внутрішньо переміщених осіб в життя приймаючих громад.
Під час навчання команди ознайомляться з методами аналізу середовища, розробки планів (проєктів) для змін, а також ознайомляться з правилами фандрейзингу (процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо)). Також команди матимуть можливість взяти участь в конкурсі міні-грантів та залучити кошти на реалізацію власних, розроблених під час Школи, ініціатив.
По завершенню першого навчального дня гості нашої громади мали можливість долучитися до діяльності гуманітарного хабу «Мурашник», а саме: взяти участь в майстер-класі «Зроби собі подарунок».
Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.
Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.
У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».
Контактна особа:
Віталій Дорох
067 425 84 94
pravo.ngo@gmail.com
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x371/text_images/53450eb24b978d9f0fee24978dcea229.jpg?itok=Y4Iog3rT)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/7a826b0d4be684a015a7e7cf729dd118.jpg?itok=--G6m2h3)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/75022a69ef95275d1e45dd4850f56789.jpg?itok=RNq4bCNz)
Під час навчання команди ознайомляться з методами аналізу середовища, розробки планів (проєктів) для змін, а також ознайомляться з правилами фандрейзингу (процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо)). Також команди матимуть можливість взяти участь в конкурсі міні-грантів та залучити кошти на реалізацію власних, розроблених під час Школи, ініціатив.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/1df09a2c38ddde49f2570934825c3d65.jpg?itok=7KjV4EQB)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/b03f1e262a86c731af41bd912808398f.jpg?itok=f1gNS3iZ)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/7d2b8f4f528e9eccc874973af742fb3f.jpg?itok=U0G3ExTb)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/90e587ac2d9a2b6e5766b7089c822a2d.jpg?itok=DAlWX4IP)
По завершенню першого навчального дня гості нашої громади мали можливість долучитися до діяльності гуманітарного хабу «Мурашник», а саме: взяти участь в майстер-класі «Зроби собі подарунок».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/b58907a809996d16680464bcbd20dcbf.jpg?itok=keeoo8Vl)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/08b40fccd5c194c2cf3a3be1d8173556.jpg?itok=Mp6W4_pb)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/fad41c574d08f208f06e023794dbb11f.jpg?itok=QP-99IFj)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/779fa03f0c42a5d5b4efb2381e2062ee.jpg?itok=lW3hS66d)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/3add932051d379e93b815880c4fece6d.jpg?itok=pb2kCc32)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/a0d88cc4334c757af6403c06fd86db25.jpg?itok=bsaRxvLJ)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/575e151576a00bdb771baf4d0459b057.jpg?itok=n8vMR0as)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/cc4e8e4acaf9d8bd13aa11120f7978f4.jpg?itok=ksCX43Ds)
Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.
Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.
У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».
Контактна особа:
Віталій Дорох
067 425 84 94
pravo.ngo@gmail.com