В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ РЕГІОНАЛЬНА ШКОЛА ПАРТИСИПАЦІЇ

В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ РЕГІОНАЛЬНА ШКОЛА ПАРТИСИПАЦІЇ
30.09.2022
В Хмільнику розпочала роботу Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО». Представники 5 громад Вінниччини, а саме: Хмільницької, Війтівецької, Жмеринської, Барської та Студенянської завітали до гуманітарного хабу «Мурашник» для того, щоб покращити свої знання та навички в сфері інтеграції та соціалізації внутрішньо переміщених осіб в життя приймаючих громад.Під час навчання команди ознайомляться з методами аналізу середовища, розробки планів (проєктів) для змін, а також ознайомляться з правилами фандрейзингу (процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо)). Також команди матимуть можливість взяти участь в конкурсі міні-грантів та залучити кошти на реалізацію власних, розроблених під час Школи, ініціатив.По завершенню першого навчального дня гості нашої громади мали можливість долучитися до діяльності гуманітарного хабу «Мурашник», а саме: взяти участь в майстер-класі «Зроби собі подарунок».

Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».

Контактна особа:

Віталій Дорох

067 425 84 94

pravo.ngo@gmail.com