В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАЛАСЯ ІІ СЕСІЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ШКОЛИ ПАРТИСИПАЦІЇ
07.10.2022
В Хмільнику розпочала роботу ІІ сесія Регіональної школи партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО». Представники 5 громад Вінниччини, а саме: Хмільницької, Війтівецької, Жмеринської, Барської та Студенянської завітали до гуманітарного хабу «Мурашник» для того, щоб покращити свої знання та навички в сфері інтеграції та соціалізації внутрішньо переміщених осіб в життя приймаючих громад.
Під час ІІ сесії Школи команди ознайомляться з кращими практиками інтеграції ВПО в життя громад, а також з правилами фандрейзингу (процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо)).
Варто зазначити, що команди матимуть можливість взяти участь в конкурсі міні-грантів та залучити кошти на реалізацію власних, розроблених під час Школи, ініціатив. Конкурс вже оголошено і команди працюють над своїми заявками.
По завершенню першого навчального дня гості нашої громади мали можливість відвідати міський краєзнавчий музей та музей «Черевичок».
Для довідки:
Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.
Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.
У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».
Контактна особа:
Віталій Дорох
067 425 84 94
pravo.ngo@gmail.com
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/6d852edb2596f8b458b68118cc627a02.jpg?itok=W0mnBy_k)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x369/text_images/198c6989ddcdc85ae8031c7df3c9d93a.jpg?itok=FHDUkI5X)
Під час ІІ сесії Школи команди ознайомляться з кращими практиками інтеграції ВПО в життя громад, а також з правилами фандрейзингу (процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо)).
Варто зазначити, що команди матимуть можливість взяти участь в конкурсі міні-грантів та залучити кошти на реалізацію власних, розроблених під час Школи, ініціатив. Конкурс вже оголошено і команди працюють над своїми заявками.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x378/text_images/34cbaefd3ce53271712710af3c063e00.jpg?itok=ukSAgkwP)
По завершенню першого навчального дня гості нашої громади мали можливість відвідати міський краєзнавчий музей та музей «Черевичок».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x390/text_images/dd80dee7d7535435807cca187f8f0afb.jpg?itok=hgPyFf1H)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/9559c2a9440e3143a74418ce87d69512.jpg?itok=EGQXqxfx)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/4c6641f715adfc30a667c1fa85065f93.jpg?itok=OBmJnH_p)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/a3fc01ba9d0a02ccd40a5cf8574a4bcf.jpg?itok=LYhDPgfk)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/e40bb9085a385e8e403501218a8be806.jpg?itok=Mz_XyyBI)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/8643dc8b1d5ecaa60e4ad30deb96a504.jpg?itok=WpTuE7nU)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/82e1b067a177117ec71d4d17508ab35c.jpg?itok=S-yVjSuT)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/f0676ca61e0199659542a349f999b4b8.jpg?itok=u_EXnfBK)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x411/text_images/980b481afb8d50a28e7a2d488843266b.jpg?itok=AF1Ynzto)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x360/text_images/a70b0db0a594f7085b19b99b339b4b6b.jpg?itok=K1-2kDvI)
Для довідки:
Регіональна школа партисипації на тему: «Інтеграція та соціалізація ВПО» відбувається в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.
Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.
У Вінницькій області реалізацію проєкту координує громадська організація «ПРАВО».
Контактна особа:
Віталій Дорох
067 425 84 94
pravo.ngo@gmail.com