В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАЛИ ЗБІР ПІДПИСІВ З ВИМОГОЮ ВІДСТАВКИ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ

В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАЛИ ЗБІР ПІДПИСІВ З ВИМОГОЮ ВІДСТАВКИ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ
20.01.2014
petyaДепутатська група «Громадянська варта» ініціювала збір підписів під колективним зверненням членів територіальної громади міста Хмільника з вимогою відставки секретаря Хмільницької міської ради Петра Дреженкова.

Свої перші підписи хмільничани поставили під час мирної акції, яку було проведено перез звітом очільників міста та району перед керівництвом області.

В тексті звернення говориться про наступне:

Хмільницькому міському голові


Грушку В,П.


членів територіальної


громади міста Хмільника


Шановний Василь Пилипович!


Ми, члени територіальної громади міста Хмільника, глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в Хмільницькій міській раді. Ми переконані в тому, що теперішній стан речей створює перешкоди в роботі органу місцевого самоврядування, не сприяє розвитку нашого міста і загалом негативно впливає на його імідж.

На нашу думку, фактором, який спричинив виникнення в місті вказаної негативної ситуації є вкрай непрофесійна діяльність Петра Дреженкова на посаді секретаря Хмільницької міської ради.

Ми вважаємо, що єдиним можливим рішенням, яке дозволить вийти з кризової ситуації, є негайне звільнення Петра Дреженкова із займаної посади і висловлюємо йому цим зверненням нашу недовіру, як посадовій особі місцевого самоврядування.

Тому просимо Вас, як Хмільницького міського голову, зважаючи не те, що, відповідно до статті 43 Статуту територіальної громади міста Хмільника, метою колективних звернень членів територіальної громади міста може бути порушення питання про недовіру посадовій особі органу місцевого самоврядування, керуючись статтею 43 Статуту територіальної громади міста Хмільника, негайно передати наше звернення до міської ради та невідкладно розглянути на її пленарному засіданні питання про висловлення недовіри секретарю міської ради Петру Дреженкову та звільнення його із займаної посади.