В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

В ХМІЛЬНИКУ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
05.10.2020
2 жовтня у Хмільнику, по вул. Сиротюка 22, відкрився туристично-інформаційний центр, який допомагатиме туристам отримати інформаційно-консультативну допомогу, зорієнтуватися щодо найцікавіших локацій та подій, що відбуваються в громаді.

Участь в відкритті Центру взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.

Відкриття туристично-інформаційного центру відбулося в рамках проекту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», який реалізується ГО «Туристично-оздоровча Україна» у партнерстві з Хмільницькою міською радою та громадською організацією «ПРАВО», за підтримки проекту ПРОМІС.

За словами керівника проекту і голови ГО «Туристично-оздоровча Україна» Якова Настасюка, окрім отримання інформаційних послуг щодо туристичних принад Хмільника, у центрі можна буде придбати сувеніри, а також взяти на прокат електротранспорт: «За кошти ПРОМІС придбано 5 електросамокатів, 2 катамарани, 2 електробайки, 7 велосипедів, 10 комплектів лижного спорядження, шоломи. Спільного виготовили пристань для катамаранів для нового водного маршруту. А незабаром у нас розпочнеться навчання діючих та потенційних підприємців щодо організації туристичної підприємницької діяльності з виготовлення сувенірної продукції . Також розробляємо еко-маршрут для любителів скандинавської ходьби".

Керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох додав: «Наша організація вже кілька років працює над підвищенням туристичної привабливості міста Хмільника через інформування туристів і підприємців про наявні активи громади та туристично привабливі об’єкти. В рамках попереднього проекту від ПРОМІС було створено інтернет-ресурс «Хмільник на долоні», виготовлено та встановлено 20 інформаційних стендів з позначенням місць цікавих туристам, проаналізовано туристичний потенціал нашої громади. В новому проекті ми надаємо консультаційну і експертну допомогу, щоб «Хмільник був близький кожному».