В ХМІЛЬНИКУ СТАЛАСЯ ПОЖЕЖА
25.05.2014
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x119/text_images/fc3f73031e1156defef12c2fd50dc0fd.jpg?itok=whNWAdi1)
Пожежа виникла у кухні житлового будинку.
Прибувши на місце виклику, бійці оперативно-рятувальної служби «101» встановили, що пожежа виникла в квартирі на другому поверсі двохповерхового житлового будинку. Рятувальниками оперативно було організовано ланку газодимозахисної служби. Під час розвідки в одній із кімнат вогнеборці виявили чоловіка, 1985 року народження. Постраждалого було негайно евакуйовано із палаючої домівки.
Пожежу ліквідовано о 05:51.
Ймовірна причина виникнення пожежі – необережність власника під час паління у стані алкогольного сп’яніння.
Прямі збитки від пожежі становлять орієнтовно 15 тис. грн.. Полум’ям пошкоджено 20 квадратних метрів житлової площі, а також кухонні меблі, газова плита, котел і газова колонка.