В ХМІЛЬНИКУ ТРАДИЦІЙНО ВЛАШТУВАЛИ ХРЕЩЕНСЬКІ КУПАННЯ
21.01.2015
![5_1](/sites/default/files/styles/compressor/160x96/text_images/99321a617f500159c7726be6d46abe81.jpg?itok=_hjI3UEO)
Ось як про цю подію повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника:
«Благочинний храмів Хмільницького району отець Михаїл Шикирун та настоятель Різдво-Богородичного храму отець Олексій Бачинський відправили богослужіння. Отець Олексій окропив присутніх святою водою, провів обряд освячення води у річці Південний Буг. Тоді найсміливіші занурилися у річкову воду, яка у цей день має цілющі властивості, щоб цілий рік буди здоровими та бадьорими, інші просто спостерігали за сміливцями. Купались у річці жінки і чоловіки різних вікових категорій, навіть діти під пильним супроводом батьків не боялись занурюватись у холодну воду.
Усіх бажаючих зігрітись пригощали запашним гарячим трав’яним чаєм та традиційним українським узваром».
Пропонуємо переглянути короткий фото звіт:
![IMG_0190](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/ff3779a3d257a88b23ba84e04fda2095.jpg?itok=r3Jy7EX8)
![IMG_0197](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/856e078e10c3854dc8231d7ceaf51c62.jpg?itok=lLiHyk6d)
![IMG_0242](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/ba48c8e7326a41e4b063a4858ff34928.jpg?itok=XoHaEZ2B)
![IMG_0244](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/357fcc6784f4473ed25d7c70c634062f.jpg?itok=tjA_P5pi)