В ХМІЛЬНИКУ ЦІЛОДОБОВІ МАГАЗИНИ НЕ ЗАКРИВАТИМУТЬ
26.12.2014
![images (1)](/sites/default/files/styles/compressor/160x109/text_images/96552fb0bab7b35e2b94f33764d9b6dd.jpg?itok=M8OBg4pK)
- «Смак» ФОП Чабана О.О.;
- «Візит № 3» ФОП Юрчишина П.В.;
- «Продукти» ФОП Козловського В.І.
Але, зважаючи на заяви ФОП Чабана та Козловського, в яких зазначено що вони заборонили продаж алкогольних напоїв в своїх магазинах в нічний час, виконавчий комітет вирішив не забороняти торгівлю в цих закладах і нічний час.
Щодо магазину «Візит №3» пана Юрчишина, то виконавчий комітет вирішив зняти з розгляду відповідний проект рішення для подальшого вивчення.
Варто зазначити, що свого часу з ініціативою заборонити нічну торгівлю до виконавчого комітету звернулися працівники міліції. Таким чином міліціянти збиралися зменшити кількість порушень, які здійснюються особами в нетверезому стані в нічний час.