В ХМІЛЬНИКУ ВАРТІСТЬ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ДЛЯ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ ТАКОЖ МОЖЕ ЗРОСТИ
05.02.2016
![f2dd9e2-photo](/sites/default/files/styles/compressor/314x204/text_images/f82971f6554fd8d7b6724ed056b8ce93.jpg?itok=dOhgBHKM)
Виконавчий комітет має намір доручити керівнику КП «Хмільниккомунсервіс» розробити та подати на розгляд виконавчого комітету міської ради розрахунки економічно-обґрунтованої вартості послуг із вивезення та захоронення твердих й рідких побутових відходів на міському сміттєзвалищі.
Також в Хмільнику можуть впровадити систему абонентського обліку вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору забудови.