В ХМІЛЬНИКУ ВЧИЛИСЬ ВИРІШУВАТИ КОНФЛІКТИ ТА ВЕСТИ ДІАЛОГ
30.08.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/423x318/text_images/643f32b80783b324e000f3af9ad274fc.jpg?itok=sh4l5rN4)
В рамках проекту “Роззброєння, Демобілізація та Реінтеграція в Україні” 26-27 серпня 2017 року в конференц-залі Хмільницької міської ради пройшов тренінг “Основи вирішення конфліктів, діалог”.
Участь у тренінгу взяли учасники АТО, працівники соціальних служб, службовці військового комісаріату та інші жителі міста.
![](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/text_images/9435ad9f6bb176b3caf678780460f601.jpg?itok=PimBxLit)
![](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/text_images/ffe2984a5c80cd3fa1c16d5e6482bf41.jpg?itok=DFzy_nUo)
Проект “Роззброєння, Демобілізація та Реінтеграція в Україні” реалізується громадською організацією “Інститут миру і порозуміння” спільно зі Шведським товариством миру і арбітражу.
![](/sites/default/files/styles/compressor/2560x1440/text_images/98266ae2dc07ae25b03fffcc59d0e8e1.jpg?itok=x_-PUK05)
Основна мета проекту організація діалогу громади і влади, реінтеграція воїнів АТО в мирне життя та сприяння зменшенню кількості нелегальної зброї на руках у громадян!
![](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/text_images/7727a645c2424e486af4749f407e82f6.jpg?itok=HQ_3Ifh-)
Координатором проекту в Хмільнику виступає громадська організація “ПРАВО” в партнерстві з громадською організацією "Спілка учасників АТО м. Хмільник та Хмільницького району" і Хмільницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.