В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ
08.06.2021
25 червня, в Будинку культури, відбудеться Форум громадських організацій Хмільницької громади «ЗміниТи свою громаду» - відповідне розпорядження про проведення цього заходу видав міський голова.

Участь в Форумі візьмуть представники місцевих громадських організацій, депутати та посадові особи міської ради, а також громадські активісти Хмільницької громади.

Під час заходу кожна організація матиме можливість презентувати свою діяльність, а також долучитися до обговорення проекту Програми розвитку громадянського суспільства в Хмільницькій громаді на 2021-2022 роки.

Сьогодні, в конференц-залі міської ради відбулося засідання ініціативної групи, під час якого було обговорено програму майбутнього Форуму, а також організаційні питання його проведення.Варто зазначити, що Форум «ЗміниТи свою громаду» відбудеться в рамках реалізації проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», який реалізовується ГО «Спілка «Громадські ініціативи України», в партнерстві з Хмільницькою міською радою за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED).