В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ
09.01.2018

Сьогодні відбулася перша відкрита зустріч з міським головою Хмільника Сергієм Редчиком. Зважаючи на те, що зустріч була запланована в не дуже зручний час, я вирішив попросити хмільничан написати свої питання до міського голови, які б вони хотіли поставити, в мене на сторінці в мережі Фейсбук, в свою чергу пообіцявши, що задам їх міському голові й оприлюдню відповіді.То ж виконую обіцянку.

Отже, питання і відповіді:

(питання від Юрія Кондратовця):

- Чи буде відео трансляція цих зустрічей?

Відповідь міського голови:

- Так. Наступна зустріч буде транслюватися в мережу інтернет.

(питання від Віталія Слободянюка):

- Чи проводитиметься цього року ремонт відрізку дороги від кафе «Вояж» до вулиці Свято-Троїцької? Якщо ні, то коли його планують відремонтувати?

Відповідь міського голови:

- Ремонт не запланований. Буде створено робочу групу, яка проведе обстеження зазначеного відрізку вулиці.

(питання від Валерія Григоровича Мацюка):

  1. Коли Водоканал, ЖЕК будуть робити платіжні доручення так, як РЕС і Телеком, щоб люди не стояли в черзі за звіркою по платежам за надані послуги?


Відповідь міського голови:

Сьогодні буде дано доручення вивчити це питання і проаналізовано технічні та організаційні потреби для запровадження цієї ініціативи.

  1. Чи планується обмежити рух великовагового транспорту вулицями міста, особливо в нічний час?


Відповідь міського голови:

Зважаючи на те, що центральна вулиця міста знаходиться не у власності міста, буде направлено відповідне звернення за підписом міського голови до облавтодору та інших установ та організацій.

(питання від Юрія Шевченка):

З якою метою в місті планується проведення фестивалів? Зважаючи на те, що зараз проводиться реконструкція міського парку, чи планується налагодити в парку електроживлення, водопостачання та водовідведення?

Відповідь міського голови:

Незабаром буде ініційовано засідання робочої групи з розробки плану проведення фестивалів, під час якої експерти громадської організації «ПРАВО» зможуть представити своє концептуальне бачення проведення фестивалів в Хмільнику.

Щодо парку - так. Коли готуватиметься проектна документація на парк, до технічного завдання буде включено вимогу розробити схему облаштування електроживлення для проведення загальноміських заходів (електрощитову) та облаштування місць для виносної торгівлі, а також водогону та каналізації.

(питання від Віталія Дороха):

  1. Чи є в міської влади і, зокрема, в міського голови, зацікавленість щодо розробки і затвердження Методики визначення пріоритетності ремонтів доріг міста?


Відповідь міського голови:

Так, буде створено робочу групу, яка напрацює проект Методики, яку потім буде представлено для громадського обговорення.

  1. Чому припинилася практика проведення навчання для посадовців міської ради?


Відповідь міського голови:

Такі навчання буде відновлено. Буде дане відповідне доручення керуючому справами міськвиконкому.

  1. На якій стадії знаходиться питання щодо приєднання Хмільника до пілотного проекту «Прозорро-продажі»?


Відповідь міського голови:

Хмільник приєднався до цього пілотного проекту і вже було навіть проведено відчуження комунального майна (вбудованого приміщення в будинку по вулиці 1-го Травня, 54) через електронну систему «Прозорро-продажі».

  1. Чи будуть публікуватися результати розгляду питань в мережі інтернет?


Відповідь міського голови:

Так. Всі питання будуть детально опрацьовані, а відповіді на них опубліковані на Офіційному сайті міста Хмільника.

Віталій Дорох


громадська організація "ПРАВО"