В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ДОСТУПНОСТІ
05.07.2019
В конференц-залі міської ради відбулося засідання комітету з доступності.
Участь в засіданні взяли члени комітету з доступності, експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.
Під час засідання було обговорено та затверджено план діяльності комітету доступності, а також обговорено питання доступності навчальних, дошкільних закладів, закладів комунальної сфери та вулиць міста.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x369/text_images/66f9b12d858ff7c1e9dc2b6470d315b1.jpg?itok=Pjdf8W4I)
Участь в засіданні взяли члени комітету з доступності, експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/e4cf869e15e4e5e070b44a96881df3f9.jpg?itok=4yX1Eob5)
Під час засідання було обговорено та затверджено план діяльності комітету доступності, а також обговорено питання доступності навчальних, дошкільних закладів, закладів комунальної сфери та вулиць міста.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x397/text_images/0afa7648758a80cd8a9808d43e528aaa.jpg?itok=weP4D6iJ)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x380/text_images/94ba4aa0e2ebda43044dc06bd3720f88.jpg?itok=4BNdfJzr)