В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ СІМ’Ї

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ СІМ’Ї
30.05.2017
Свято пройшло з веселощами та прекрасною атмосферою.
Для нашого міста, - це щось зовсім нове та неймовірне, говорить Світлана, одна з учасників Фестивалю.

Голосом Фестивалю був неперевершений та мега крутий ведучий – Ліхацький Володимир (м. Київ).Під час заходу нас розважали аніматори шоу-театру, діти отримували радість від Аква-гриму, який спеціально для них був організований нашими майстрами, тенісний стіл – зона для наших спортсменів, дартс, безкоштовні стрижки від наших професійних перукарів, батут, Coffe-зона для всіх учасників, БЕЗКОШТОВНЕ морозиво для самих активних, також БЕЗКОШТОВНА зона СОЛОДКОЇ вати та море інших розваг було організовано на «Фестивалі Сім’ї» для батьків та їх дітей.Захід відвідало майже 1000 осіб, які провели свій відпочинок не даремно.

Фіналом нашого свята було нагородження ПЕРЕМОЖЦІВ естафети, та ЛОТАРЕЯ для всіх учасників фестивалю, в якій були розіграні цінні призи.
Дякуємо нашим спонсорам, чудовим учасникам, партнерам, волонтерам, колективам, фотографам, усім гостям за сімейне свято та Всеукраїнській Благодійній Організації «АСЕТ» та ГО «Знай, щоб жити» за організацію фестивалю!Відгук про «Фестиваль сім’ї»

Я дякую всім організаторам Фестивалю сім’ї, в якому наша сім’я мала можливість приймати участь. Ми отримали багато позитиву, гарно провели час. Особливо сподобались змагання в парку, в яких ми зайняли третє місце. Вони об єднали нас ще більше, як сім’ю, дали можливість пізнати, на що ми здібні та виховали відповідальність в моїх дітях. Особливо хочу відмітити конкурс «Чи знаєш ти свою родину», в якому я могла більше пізнати інтереси своєї дитини.
Подарунки отримані нами принесли багато радості та були гарною нагородою за участь у конкурсі. Фільм показаний в кінці був гарним завершенням свята. Моє бажання, щоб такі заходи проводились в нашому місті частіше.