В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ З НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ
15.08.2019
14 серпня 2019 року у Хмільницькій міській раді проведено чергове тематичне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування та молодіжного активу міської об'єднаної територіальної громади.
Навчальний курс продовжився із актуальної теми – «Написання проектів».
В якості тренерів виступили експерти громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Олена Черній.
Учасники навчань розглянули етапи створення успішної проектної заявки, аналіз її мети, проблеми, завдання, бюджет та оцінку. Проаналізували і типові помилки при написанні проектів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/f694bcbdece18814b70d790bfaf45946.jpg?itok=CK9FKLpj)
Навчальний курс продовжився із актуальної теми – «Написання проектів».
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x415/text_images/d34c02ee217f72c48ce865b98c10d695.jpg?itok=RR1dF3IL)
В якості тренерів виступили експерти громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Олена Черній.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x439/text_images/670bb532276022e0d278779cef34c5d2.jpg?itok=SrHevcUM)
Учасники навчань розглянули етапи створення успішної проектної заявки, аналіз її мети, проблеми, завдання, бюджет та оцінку. Проаналізували і типові помилки при написанні проектів.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/342c9c789471f6a4621287efab7c9f3f.jpg?itok=MvB-TTRg)
За інформацією відділу інформаційної діяльності
та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради