В ХМІЛЬНИКУ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ БЮДЖЕТ УЧАСТІ

В ХМІЛЬНИКУ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ БЮДЖЕТ УЧАСТІ
21.03.2017
Хмільник став одним з переможців конкурсу по відбору міст, яким буде надано підтримку у впровадженні бюджету участі.
Конкурс було оголошено Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень в рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження».
Бюджет участі – це відкритий діалог між міською владою та мешканцями міста щодо розподілу частини міського бюджету жителями шляхом подання ними проектів, спрямованих на підвищення комфортності проживання у місті, та їх відбору шляхом відкритого голосування. Проекти, які найбільше підтримують мешканці, будуть реалізовані за рахунок бюджету міста.
В рамках цієї ініціативи Хмільнику буде надано таку підтримку:

  • методологічну, що полягає у розробці методології та концепції бюджету участі;

  • технічну - шляхом розробки, надання та впровадження електронної системи бюджету участі «Громадський проект», та супроводження її функціонування протягом першого року формування та реалізації бюджету участі в кожному з партнерських міст;

  • промоційну, що включає роботу з громадськістю щодо популяризації та практичній реалізації бюджету участі, а саме: проведення навчальних семінарів, інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадськістю, заходів для поширення інформації щодо можливостей бюджету участі серед жителів міст, розповсюдження інформаційних матеріалів.