В ХМІЛЬНИКУ ВИВЧАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗДІЙСНЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ЗА ЯКІСТЮ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
24.12.2015
![завантаження](/sites/default/files/styles/compressor/160x104/text_images/983f29c55a33cba48874530c6e3618fb.jpg?itok=NdLsB66e)
До складу робочої групи увійшли посадові особи міської ради та експерти громадської організації «ПРАВО».
Робоча група має дослідити нормативну базу, проаналізувати досвід інших міст та розробити відповідні нормативні документи для того, щоб започаткувати громадський контроль за якістю пасажирських перевезень в Хмільнику.
![Scan](/sites/default/files/styles/compressor/480x574/text_images/2aea4526030b582e8ed543a8055f5949.jpg?itok=ZjoBHsGd)
![Scan0001](/sites/default/files/styles/compressor/480x522/text_images/42babd76a291c7925f268b42ae9a2430.jpg?itok=NqThFPP-)
Для довідки:
З ініціативою щодо започаткування громадського контролю за якістю пасажирських перевезень виступила громадська організація «ПРАВО» під час засідання Клубу громадського діалогу, яке відбулося в грудні цього року.