В ХМІЛЬНИКУ ЗАТВЕРДИЛИ БЮДЖЕТНИЙ РЕГЛАМЕНТ
25.06.2015
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/514ebf7c028dbde30419d44656a0df32.jpg?itok=Lj5PwOAH)
Цей документ визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності за виконання бюджету міста.
– Затвердити цей документ ми хотіли давно, - зазначив голова бюджетної комісії міської ради пан Володимир Шеремета.
![100_2425](/sites/default/files/styles/compressor/570x480/text_images/9653a03c20c20fa6e876fa8febd21168.jpg?itok=lQOONgYn)
– Кілька місяців тому нам бюджетний регламент презентувала пані Юлія Грига – голова громадської організації «Філософія серця». Після ознайомлення з документом до нього було внесено корективи, які відображали зміни, що відбулися в Бюджетному кодексі. За це ми вдячні громадській організації «ПРАВО» та начальнику фінансового управління міської ради пані Любов Гамак. Сьогодні ми винесли бюджетний регламент на розгляд сесії і депутати прийняли цей документ. Переконаний, що цей документ сприятиме більш прозорому бюджетному процесу в нашому місті.