В ХМІЛЬНИКУ ЗАВЕРШИЛИСЯ ПОКАЗИ ФІЛЬМІВ В РАМКАХ ФЕСТИВАЛЮ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ

В ХМІЛЬНИКУ ЗАВЕРШИЛИСЯ ПОКАЗИ ФІЛЬМІВ В РАМКАХ ФЕСТИВАЛЮ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
14.12.2019
В Хмільнику завершилися покази фільмів в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Вінниччині.Цього року хмільничани мали можливість побачити такі фільми:

  • «Обережно, провалля!»

  • «Ти, бля, рота закрий!»

  • «Колір фасаду – синій»

  • «Без статусу. Україна»


Громадська організація «ПРАВО» дякує всім, хто відвідав цьогорічні покази і долучився до цікавих дискусій та обговорень після перегляду фільмів. Щиро сподіваємося, що нам і наступного року вдасться запросити Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA на Вінниччину і, зокрема, в Хмільник.Для довідки:

Місія Мандрівного фестивалю

Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи нашу місію, також сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний.Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжнародної мережі правозахисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня. Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази та обговорення фільмів за участю експертів та експерток з прав людини тривають із жовтня до грудня (включно). Протягом року Docudays UA популяризує авторську документалістику в кінотеатрах у межах проекту DOCU/ХІТ. Розвиває в молоді критичне мислення в кіноклубах медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Представляє проект культурної дипломатії SEE UKRAINE в Європі. Допомагає молодим українським документаліст(к)ам з виробництвом фільмів на платформі DOCU/PRO. Щороку випускає каталог нових українських фільмів для промоції закордоном. ХVІI Docudays UA проходитиме з 20 по 29 березня включно 2020 року в Києві.