В ХМІЛЬНИКУ ЗІРВАНО ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – виявилося, що дві школи не готові до його початку

В ХМІЛЬНИКУ ЗІРВАНО ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ – виявилося, що дві школи не готові до його початку
02.09.2012
Про це стало відомо 1-го вересня. Дві хмільницькі школи, – №1 та №4, виявилися неготовими для того, щоб розпочалося навчання. В них не завершено ремонтні роботи з заміни вікон.

Роботи мали бути завершені до початку навчального року, але, з невідомих причин не завершені й досі.

Під час лінійки в одній з шкіл було озвучено, що навчання розпочнеться приблизно 10 вересня. Правда директор школи дещо в дивний спосіб все це озвучила – запропонувала подякувати міському голові Василю Грушку за те, що «подарував школярам ще трішки канікул».

Інформація про те, що «навчальний рік переноситься», викликала певне невдоволення в мешканців міста. На електронну пошту Громадського форуму Хмільниччини навіть надійшов лист від невдоволених (напевно батьків?). Пропонуємо його вашій увазі, як то кажуть – мовою оригіналу:«Завітав першого вересня на святкову лінійку в першу школу, школа змінилась, цікавим виглядає новий паркан, вхід до школи з боку вулиці Леніна, але найбільше вразило те, що актовий зал школи стоїть без вікон, мов після бомбардування. Картина просто вражаюча: на внутрішньому дворі всіх зібрали та вітають зі святом 1 вересня, а поруч стоїть частина школи, напіврозібрана… Що характерно, на першому поверсі школи штабелями стоять пластикові вікна, які ще напевно тільки мають на меті ставити. Ці думки підтвердилися під час святкової лінійки, коли міський голова привітав всіх зі святом та вибачився за тимчасові незручності, підтвердивши, що всі школярі та вчителі через неділю дві відчують комфорт у повній мірі. Пафосно лунала з вуст директора школи інформація про те, що міський голова подарував школярам школи ще трішки канікул. Виходить, що вперше за час існування школи, новий навчальний рік розпочинається з канікул. Напевно це якась нова новація від куратора освіти міста. Виникають питання: чому зірвано учбовий процес? Чому учні змушені будуть вчити дисципліни швидше, ніж це передбачено програмою навчання? Я вважаю, що це свавілля, скільки це може продовжуватись?»…