В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВИВАТИМУТЬ СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ

В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВИВАТИМУТЬ СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ
03.08.2016
______1372683797Нещодавно в Хмільнику, під час спільного засідання колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, було презентовано спільний проект Хмільницької районної ради та громадської організації «ПРАВО» «Розвиток сільського зеленого туризму в територіальних громадах Хмільницького району».

DSCN8103

Презентував проект голова ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

В своєму виступі пан Віталій розповів про мету та основні завдання проекту, які планується виконати в рамках його реалізації. Зокрема він зазначив. Що проектом передбачається розробка навчальної програми та методичних рекомендацій для осіб, які мають намір започаткувати сільський зелений туризм в себе в громаді, формування та проведення навчання для представників територіальних громад Хмільницького району, а також створення механізму отримання жителями територіальних громад Хмільницького району інформаційної, методичної та практичної допомоги в започаткуванні сільського зеленого туризму.

DSCN8131

Також пан Віталій зазначив, що навчальною програмою, окрім, власне, теоретичного та практичного блоків, передбачено 2 ознайомчих візити до с. Гайове Барського району та до с. Буша Ямпільського району, де наразі створено осередки сільського зеленого туризму.

Для довідки:

Проект «Розвиток сільського зеленого туризму в територіальних громадах Хмільницького району» став переможцем ХІІІ Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад і є частиною районної програми розвитку туризму в Хмільницькому районі на 2016-2017 роки.