В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВИВАТИМУТЬ СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ
03.08.2016
![______1372683797](/sites/default/files/styles/compressor/314x235/text_images/c9422d7c413459115a0c73dbe23f8f8a.jpg?itok=M4zaIDme)
![DSCN8103](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/e6b427eb372c79482dadd42e7a796889.jpg?itok=Aw3YYbui)
Презентував проект голова ради громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
В своєму виступі пан Віталій розповів про мету та основні завдання проекту, які планується виконати в рамках його реалізації. Зокрема він зазначив. Що проектом передбачається розробка навчальної програми та методичних рекомендацій для осіб, які мають намір започаткувати сільський зелений туризм в себе в громаді, формування та проведення навчання для представників територіальних громад Хмільницького району, а також створення механізму отримання жителями територіальних громад Хмільницького району інформаційної, методичної та практичної допомоги в започаткуванні сільського зеленого туризму.
![DSCN8131](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/87cf7ca1949d5c44473fad7b07b12ee3.jpg?itok=GWLkqLt2)
Також пан Віталій зазначив, що навчальною програмою, окрім, власне, теоретичного та практичного блоків, передбачено 2 ознайомчих візити до с. Гайове Барського району та до с. Буша Ямпільського району, де наразі створено осередки сільського зеленого туризму.
Для довідки:
Проект «Розвиток сільського зеленого туризму в територіальних громадах Хмільницького району» став переможцем ХІІІ Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад і є частиною районної програми розвитку туризму в Хмільницькому районі на 2016-2017 роки.