В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ КОНКУРС ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ РАД
11.02.2016
![coaVlG1g7AI](/sites/default/files/styles/compressor/160x160/text_images/02e5f11312e5d5f22bd7624111946423.jpg?itok=6GDCJC8r)
Сільська рада – переможець конкурсу зможе отримати до 50 000 гривень на реалізацію свого проекту.
В пріоритетах конкурсу було визначено наступні напрямки:
- зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери (шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарняних амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, самодіяльних творчих колективів);
- благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення зовнішнього освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини);
- модернізація та побудова мереж водопостачання;
- підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії;
- розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах і місцях масового відпочинку населення, ремонт та оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми);
- організація захисту громадського порядку, охорони навколишнього природного середовища;
- розвиток туристичної діяльності та курортної справи, відновлення народних промислів, створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів;
- поліпшення безпеки життя, зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф.