В "МУРАШНИКУ" МОЖНА ОТРИМАТИ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ

В "МУРАШНИКУ" МОЖНА ОТРИМАТИ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ
22.08.2022
В Гуманітарному хабі «Мурашник» запрацювала група психологічної взаємопідтримки та самодопомоги для внутрішньо переміщених осіб. Усі ВПО котрі проживають у Хмільницькій територіальній громаді мають можливість долучитись до зустрічей групи.

Метою таких зустрічей є побудова групи підтримки та здобуття навичок подолання стресових життєвих ситуацій. Робота групи базується на принципах конфіденційності, поваги, емпатії, рівності та прийняття іншої думки.

ВПО мають можливість доєднатися до групи за попереднім записом за тел. 096 900 58 71, або завітати особисто в Гуманітарний хаб «Мурашник» за адресою: м. Хмільник, площа Перемоги, 3 (підвальне приміщення Універмагу, праворуч від суші-бару «Бомба-Ракета»).

Групи фасилітуватиме Тетяна Шевчук (психологиня з 9 річним практичним досвідом, 3 річним груповим і індивідуальним терапевтичним досвідом). Медіаторка, фасилітаторка діалогів.

Психологічна допомога надається за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

Публікація відображає позицію стипендіата програми та експертки громадської організації «ПРАВО» Рімми Коваль і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.