В СЕЛАХ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ МОЖУТЬ ВСТАНОВИТИ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
26.08.2016
В Хмільницькому районі, для покращення правопорядку, можуть бути встановленні камери відеоспостереження при в’їзді та виїзді з сіл.
З такою ініціативою виступили сільські голови району під час зустрічі з т.в.о. керівника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрієм Педосом.
У відповідь на таку пропозицію очільник поліції пообіцяв, що головним управлінням поліції буде надана технічна допомога у встановленні камер відеоспостереження.
![PM576image003](/sites/default/files/styles/compressor/640x365/text_images/da5d49afff427e05c5e3ceef24630d20.jpg?itok=IP6mOClW)
![PM602image004](/sites/default/files/styles/compressor/640x351/text_images/0ee841a8694982d79db1e40e97948954.jpg?itok=_JT_kSAx)