В ШКОЛІ З НАПИСАННЯ ПРОЄКТІВ ВІДБУВСЯ ВИПУСК

В ШКОЛІ З НАПИСАННЯ ПРОЄКТІВ ВІДБУВСЯ ВИПУСК
06.06.2023
Протягом останніх двох місяців в гуманітарному хабі «Мурашник» відбувалося навчання з написання проєктів для отримання фінансування від міжнародних донорських організацій для вирішення соціальних проблем та започаткування власної справи.

Програма навчання давала відповіді на питання навіщо донорські організації дають гроші на реалізацію проєктів, де шукати інформацію про конкурсні оголошення, як знайти «свого» донора, що таке проєкт, яка процедура подачі проєктної заявки, а також про те, що таке логіко-структурний аналіз та «Дерево проблем», як використовувати під час підготовки заявки SWOT-аналіз та що таке постановка цілей за SMART, що таке аплікаційна форма та які її складові, як правильно визначити проблему, яку вирішуватиме проєкт, як правильно формулювати мету та завдання проєкту.

Також група дізналася, як правильно описувати заходи проєкту, очікувані від його реалізації результати, а також, як розробляти бюджет проєкту.

В понеділок відбувся випуск: після завершального навчального блоку учасники та учасниці отримали сертифікати про успішне завершення навчання.Загалом участь в навчальній програмі взяло 13 осіб, серед яких місцеві активні громадяни, а також внутрішньо переміщені особи.

Варто зазначити, що це не останнє навчання з написання проєктів: після коригування навчальної програми буде оголошено набір чергової групи для проходження навчання.

Серія тренінгів відбувалася з ініціативи громадської організації «ПРАВО». В якості тренера виступав керівник організації Віталій Дорох.