ВАРТІСТЬ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ – СЛОВО ЗА ВИКОНКОМОМ
27.02.2015
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x158/text_images/f1c5eb69d6780fa99782c71eb40b0b98.jpg?itok=Nqtd6xBV)
Але до одностайного рішення так і не прийшли. Це питання буде вирішуватися на засіданні виконавчого комітету, яке, за словами міського голови, мало відбутися сьогодні.
Нагадуємо, що виконавчий комітет має намір погодити вартість проїзду в маршрутках міста на рівні 3 гривень 50 копійок. Поки виконавчий комітет вирішує робити це чи ні, перевізники вдалися до своєрідного страйку, не випустивши сьогодні на маршрут жодного автомобіля.
Варто зазначити, що експерти громадської організації «ПРАВО», а також окремі працівники міської ради, схиляються до того, що подібне рішення є регуляторним актом, затвердження якого потребує дотримання певної процедури. Якщо цієї процедури не дотриматися, то таке рішення вважатиметься незаконним і має бути скасоване.
Чи піде виконавчий комітет на свідоме порушення закону – наразі невідомо.