А ВАСЬКА СЛУШАЕТ, ДА ЕСТ…

А ВАСЬКА СЛУШАЕТ, ДА ЕСТ…
23.04.2014
clogoТаке порівняння спадає на думку, якщо проаналізувати ситуацію, що склалася в місті та останні діяння міського голови Василя Грушка.

Не зважаючи на кілька кримінальних справ, не зважаючи на обшук, який було проведено в кабінеті міського голови, Василь Грушко продовжує якісь не зовсім зрозумілі «маніпуляції».

На цей раз конфлікт розгорівся через ремонт вулиці Пирогова (це та, що біля швейної фабрики).

Працівники, які робили ремонт, почали зривати старе покриття, вірніше теЯ, що від нього залишилося. Виявилося, що за роки ямкових ремонтів та часткової підсипки дороги, накопичився чималенький шар жерстви – щебеню, змішаного з відсівом.

Фірмі, яка проводить ремонт, цей матеріал виявився не потрібним. Але він міг би знадобитися місту… Наприклад, для підсипки периферійних доріг, доріг на кладовищах, доріг на новобудовах тощо.

Але, «за німої згоди Василя Грушка, цей матеріал взагалі почали вивозити з міста… І не просто вивозити, а з користю для села Великий Митник…

Загалом до Великого Митника було вивезено 15 КРАЗів жерстви, яка могла б бути використана для хмільницьких доріг.

Після втручання депутатів міської ради, вивезення матеріалу було припинено. Але й дороги Хмільника його також можуть не побачити. Не зважаючи на те, що сьогодні була відповідна техніка, міський голова дав команду взагалі припинити вивезення жерстви навіть для потреб Хмільника, наприклад на кладовища. .

Зважаючи на те, що фірмі, яка проводить ремонт вулиці все ж таки потрібно працювати, вони вирішили почекати до завтра і після цього вже взяти матеріал для підсипки вулиць взяти буде неможливо…

Маленьке питання до тих, хто криком кричить про те, що Грушко господарник: це справді вчинок мера-господарника?

CIMG3754CIMG3755CIMG3757CIMG3758CIMG3760CIMG3761CIMG3762CIMG3763