ВЧИТЕЛІ ПРАВА ШКІЛ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЮТЬ МЕТОДИЧКИ ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ
07.12.2017
![](/sites/default/files/styles/compressor/314x235/text_images/e9aa0edd0543db71c950fcc8e10a85cd.jpg?itok=SG2d90F9)
![](/sites/default/files/styles/compressor/480x640/text_images/2ebcc347b29deb7038bb948e33e6ecc1.jpg?itok=ZQMxWhCv)
В Збірку увійшли методичні розробки для викладання прав людини для різних вікових категорій дітей, з прикладами практичних вправ, розвиваючих ігор та теоретичних матеріалів, які можна буде використовувати для проведення тренінгів, семінарів та дискусій.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/236d1ba7c81c7abd7d96c223ecfe93d4.jpg?itok=eONd-X4x)
Збірку надруковано на замовлення Хмільницької районної ради в рамках реалізації Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2017-2018 роки.
Ініціатором друку збірки виступила громадська організація «ПРАВО».
Варто зазначити, що методички також отримають правові консультанти, які діють в сільських громадах Хмільницького району.