ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
19.11.2019
В конференц-залі Хмільницької міської ради відбулося засідання комісії з конкурсного відбору проектів громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість.
Участь в засідання взяв член комітету, експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
Сьогодні було проведено перший етап конкурсного відбору – розкриття конкурсних пропозицій та перевірка їх на відповідність вимогам конкурсу. Після відкриття конкурсних пропозицій виявилося, що проекти на конкурс подали такі організації:
Зараз комісія має опрацювати пакети документів на предмет відповідності конкурсу, після чого буде проведено публічних захист проектів. Переможці конкурсу отримають підтримку для реалізації своїх ініціатив коштом міського бюджету.
Участь в засідання взяв член комітету, експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x450/text_images/8a0ad6fdc791662da2ef0ca624b65cfc.jpg?itok=HNWvB4qD)
Сьогодні було проведено перший етап конкурсного відбору – розкриття конкурсних пропозицій та перевірка їх на відповідність вимогам конкурсу. Після відкриття конкурсних пропозицій виявилося, що проекти на конкурс подали такі організації:
- Спілка ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району;
- Хмільницька міська організація ветеранів України;
- Громадська організація «Хмільницька організація захисту та допомоги особам з інвалідністю «Спільний шлях»;
- Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x426/text_images/f879ab2c7c8fdb386b20bf0935fe22f8.jpg?itok=aivFJlZz)
Зараз комісія має опрацювати пакети документів на предмет відповідності конкурсу, після чого буде проведено публічних захист проектів. Переможці конкурсу отримають підтримку для реалізації своїх ініціатив коштом міського бюджету.