ВІДБУЛИСЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
14.11.2018
Сьогодні відбулося засідання робочої групи, метою якої було узгодження позиції під час вирішення найпоширеніших питань в сфері земельного права, з якими звертаються громадяни.
Участь в консультаціях взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох, а також начальник Хмільницького Бюро правової допомоги Ганна Мариніч.
Під час зустрічі було узгоджено окремі питання надання безоплатної правової допомоги жителям міста Хмільника та Хмільницького району щодо вирішення земельних питань.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x433/text_images/207675591bb3f6917e7e0c089ac866a0.jpg?itok=7AWRR3xs)
Участь в консультаціях взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох, а також начальник Хмільницького Бюро правової допомоги Ганна Мариніч.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x428/text_images/d8728d98ce35dfcf4dc02b6f8bebff5f.jpg?itok=kpBKTCbR)
Під час зустрічі було узгоджено окремі питання надання безоплатної правової допомоги жителям міста Хмільника та Хмільницького району щодо вирішення земельних питань.