ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ПОКАЗ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО В ХМІЛЬНИКУ
08.12.2015
![100_4641](/sites/default/files/styles/compressor/160x120/text_images/e9939a1d61a0eed2013a726f52a06c88.jpg?itok=lurDwKUn)
Приємно відзначити, що відвідувачі, а це учні та викладачі Хмільницького аграрного центру професійно-технічної освіти, громадські активісти, бібліотекарі, дивилися фільм із непідробним захопленням, адже сюжет стрічки не міг залишити нікого байдужим.
![100_4643](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/0e64f615f18f736a14fd5e881f328f6f.jpg?itok=Z-z-L6P6)
![IMG_20151208_153112](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/33431fb45ff2ee592f6fbc3c539b6c30.jpg?itok=Ew1oRLi6)
По завершенні перегляду відбулося жваве обговорення основної теми фільму – права людини. Виявилося, що і молодь, і дорослі не зовсім обізнані, а якщо чесно, то зовсім не обізнані з цією тематикою. Саме тому надзвичайно корисною для них стала міні-лекція правозахисника, голови Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО», Віталія Дороха про те, а що ж таке права людини.
![100_4649](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/b2e0bd2b465a981e72f4dbabc4b6ba62.jpg?itok=qs_h_BNn)
Наступний кінопоказ відбудеться 10 грудня, о 15 годині в читальному залі районної бібліотеки для дорослих. А всі, хто завітає, матимуть змогу переглянути документальний фільм Точка відліку /Starting Point, Міхал Щесняк, Польща 2014, 25".
![100_4647](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/5d10373e977034c102befea2fe22d55f.jpg?itok=9I-_6Jdh)
Для довідки:
Організатори фестивалю: Українська Гельсінська спілка з прав людини, громадська організація «Південь», Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я, громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».
Партнери фестивалю у Вінницькій області:
Подільський центр соціальних технологій, Оксана Яцюк, (097) 243 69 33,pcstvin@gmail.com.
Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» (Вінницька область),
регіональний координатор фестивалю Віталій Дорох, (067) 425 84 95, doroh-hm@yandex.ru
Координатор показів у Хмільнику Носальський Тарас, (068) 052 27 72, taranoc@gmail.com