«ВІДКРИТЕ МІСТО»: ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВЗАЄМОДІЮ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН?

«ВІДКРИТЕ МІСТО»: ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВЗАЄМОДІЮ ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН?
02.09.2021
31 серпня в конференц-залі Хмільницької міської ради було проведено засідання круглого столу, під час якого обговорено нормативно-правову базу, яку потрібно затвердити для запровадження в Хмільницькій громаді сервісу «Відкрите місто».

Участь в заході взяли експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній, Володимир Плахотнюк та Віталій Дорох, а також посадові особи Хмільницької міської ради.

На початку зустрічі Віталій Дорох ознайомив з схемою взаємодії структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств громади під час розгляду повідомлень мешканців громади, які скористалися сервісом «Відкрите місто». Після цього присутнім було презентовано проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про реалізацію спільного проєкту «Розвиток інструментів civic tech в Хмiльницькiй громаді», яким має бути затверджено склад робочої групи з питань впровадження інтерактивної веб-платформи «Відкрите місто» в Хмільницькій міській територіальній громаді, а також Порядок роботи виконавчих органів міської ради з повідомленнями, що надійшли через інтерактивної веб-платформи «Відкрите місто».Після обговорення цих документів учасники круглого столу розподілили сфери відповідальності структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств громади за вирішення конкретних проблем, які надходитимуть через сервіс «Відкрите місто».

Після цього було визначено терміни, необхідні для остаточного коригування проєкту рішення про запровадження в Хмільницькій громаді сервісу «Відкрите місто» та винесення його на затвердження виконавчого комітету міської ради. Також було обговорено питання проведення навчання для представників структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств щодо роботи з сервісом «Відкрите місто».Матеріал підготовлено громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Центром аналізу місцевої політики та Хмільницьким бюро правової допомоги у межах проєкту «Розвиток інструментів «civic tech» в Хмільницькій громаді» за підтримки проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

Детальніше про проєкт «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» читайте за посиланням https://cutt.ly/GjWxA5C.