Вітаємо переможців конкурсу!!!
03.08.2010
![](/sites/default/files/text_images/bda9d2c7b1b8cd706fdd32d4d643fea4.gif)
За інформацією Головного управління економіки Вінницької обласної державної адміністрації, нещодавно було визначеного переможців сьомого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Загалом конкурсною комісією було підтримано 43 заявки з різних районів Вінниччини на загальну суму 1 170 000 грн.
Не залишилися осторонь цього процесу й хмільничани. Цього року було підтримано три проекти наших земляків, а саме:
Проект «Тепло сонця - дітям», поданий на розгляд конкурсної комісії Хмільницькою міською радою (загальна вартість проекту складає 70 801 грн., а з бюджету конкурсу буде отримано 25 000 грн.)
Проект «Молодіжний центр культури та відпочинку і центр надання послуг населенню», поданий на розгляд конкурсної комісії громадою села Кривошиї (загальна вартість проекту складає 124 500 грн., а з бюджету конкурсу буде отримано 30 000грн.)
Проект «Лише там, де є культура, здоровий спосіб життя, людина може стати Людиною», поданий на розгляд конкурсної комісії громадою села Лозна (загальна вартість проекту складає 85 000 грн., а з бюджету конкурсу буде отримано 25 000грн.)
Ще раз щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успішно реалізувати проекти!
Інформація про всіх переможців сьомого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад знаходиться в доданому файлі.
Додаток : Список територіальних громад ( 115 Kb )