Ви ще смітите? – Тоді ми йдемо до вас!
14.04.2011
![f1](/sites/default/files/styles/compressor/150x113/text_images/c423a3c9432b7528f0655698f406a5e6.jpg?itok=v6qzmKCt)
Не знаю, що відбувається у «Комунсервісі» за нового керівництва, але колишній директор Ю.Прокопович працював над тим, щоб у місті працювали сміттєпереробні лінії. Хоч і коштують вони багато, але наші чиновники (із попередньої команди) їздили на виставки, прицінювались…
![f2](/sites/default/files/styles/compressor/600x450/text_images/ff6f0f2d66e2386f5f64bf1d1d8af4a4.jpg?itok=VujADEix)
Мабуть хмільничани таким чином готуються до нового статусу міста-курорту державного значення. Погоджуюсь, носити такий статус місто повинне з чистими вулицями, дворами та іншими територіями.
Хмільничанин Сергій.