ВИСТАВКУ «НА ЗЛАМІ» ВІДВІДАЛИ УЧНІ ТА УЧЕНИЦІ ХМІЛЬНИЦЬКИХ ШКІЛ

ВИСТАВКУ «НА ЗЛАМІ» ВІДВІДАЛИ УЧНІ ТА УЧЕНИЦІ ХМІЛЬНИЦЬКИХ ШКІЛ
12.09.2020
Впродовж минулого тижня відбулися екскурсії виставкою «На зламі» для учнів та учениць шкіл Хмільницької громади. Виставку відвідали діти з 2-ої та 3-ої шкіл.

В якості екскурсовода виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Тарас Носальський.Виставка «На зламі» поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, що показують, наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України.

До Хмільника виставка завітала на запрошення громадської організації «ПРАВО»,Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства.З іншого боку, «На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.«На Зламі» – виставка, яку вже відвідали понад 3000 глядачів з усієї країни. Покази відбулися у 8 містах України: з Києва проект вирушив на Схід України до Луганської та Донецької областей, а вже цього року виставку могли побачити у Дніпрі, Кропивницькому, Житомирі та Черкасах. Нещодавно виставка демонструвалася в Вінниці.

Запрошуємо, хто ще не знав чи не встиг, відвідати виставку «На зламі». В Хмільнику вона демонструватиметься до 15 вересня!

Контакти:

Олена Черній

067 143 43 83