«Я ЗМІНЮЮ!» – хмільничани взяли участь в регіональному форумі громадських ініціатив
08.10.2019
«Я змінюю!» - під таким гаслом у Вінниці пройшов ІІІ Регіональний Форум громадських ініціатив. Хмільниччину представляли 2 громадські організації: громадська організація «ПРАВО» (Олена Черній та Віталій Дорох), а також громадська організація «Туристично-оздоровча Україна» (Яків Настасюк).
В роботі Форуму взяли участь голова облдержадміністрації Владислав Скальський, його заступник Олександр Крученюк, Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також представники ІГС Вінниччини.
Робота форуму проходила у форматі «Світове кафе: «Проконсультуй владу», що передбачає спільне обговорення шляхів вирішення ключових проблем співпраці влади та громади Вінниччини. За окремими столами були підготовлені 7 локацій для панельних дискусій з таких питань:
- створення на місцевому рівні Фонду розвитку ІГС;
- діяльність консультативно-дорадчих органів при органах влади;
- консультації з громадськістю;
- соціальне підприємництво;
- створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці;
- синергія між ІГС міста та області ;
- участь ІГС в соціально-економічному розвитку області.
На завершення Форуму, його організатори та учасники підбили підсумки секційної роботи та заслухали короткі звіти тренерів – модераторів із конкретними пропозиціями.
Підсумовуючи роботу ІІІ Регіонального Форуму громадських ініціатив, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк подякувала його учасникам за активну і результативну роботу та запевнила, що усі пропозиції будуть ретельно вивчені, матеріали зустрічі узагальнені для подальшого використання.
![](/sites/default/files/styles/compressor/624x480/text_images/ea61940cd504bf34558e7131653892f8.jpg?itok=bYp86Obb)
В роботі Форуму взяли участь голова облдержадміністрації Владислав Скальський, його заступник Олександр Крученюк, Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також представники ІГС Вінниччини.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x463/text_images/5a701f8b5fa51d8fe68a76e592c826a9.jpg?itok=KHxFzWPL)
Робота форуму проходила у форматі «Світове кафе: «Проконсультуй владу», що передбачає спільне обговорення шляхів вирішення ключових проблем співпраці влади та громади Вінниччини. За окремими столами були підготовлені 7 локацій для панельних дискусій з таких питань:
- створення на місцевому рівні Фонду розвитку ІГС;
- діяльність консультативно-дорадчих органів при органах влади;
- консультації з громадськістю;
- соціальне підприємництво;
- створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці;
- синергія між ІГС міста та області ;
- участь ІГС в соціально-економічному розвитку області.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/95dee79877d6d5815a44294b9b286359.jpg?itok=VD4rDdbW)
На завершення Форуму, його організатори та учасники підбили підсумки секційної роботи та заслухали короткі звіти тренерів – модераторів із конкретними пропозиціями.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x480/text_images/ba4ae59eb1016cc07112a5df7a51e37a.jpg?itok=QUOxWacZ)
Підсумовуючи роботу ІІІ Регіонального Форуму громадських ініціатив, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк подякувала його учасникам за активну і результативну роботу та запевнила, що усі пропозиції будуть ретельно вивчені, матеріали зустрічі узагальнені для подальшого використання.