ЯК ЧЛЕНИ ГРОМАДИ МОЖУТЬ ВПЛИВАТИ НА ПРОЦЕСИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ?
28.10.2019
Відповідь на це питання можна отримати, відвідавши тренінг, який відбудеться 29 жовтня, в конференц-залі Хмільницької міської ради.
Назва тренінгу – «Форми участі громадськості в процесах прийняття рішень». Під час тренінгу учасники дізнаються про механізми, які дозволяють впливати на процеси прийняття рішень, про їх переваги та недоліки, а також про їх нормативно-правове врегулювання.
В якості тренерів виступлять експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.
Початок тренінгу – о 14.00.
Запрошуються начальники управлінь та відділів міської ради, представники громадської ради, представники громадських організацій, а також всі, кому цікава ця тема.
![](/sites/default/files/styles/compressor/549x480/text_images/ffc7f9110e79bff5a6b16f2501eef984.jpg?itok=myh5tgTV)
Назва тренінгу – «Форми участі громадськості в процесах прийняття рішень». Під час тренінгу учасники дізнаються про механізми, які дозволяють впливати на процеси прийняття рішень, про їх переваги та недоліки, а також про їх нормативно-правове врегулювання.
В якості тренерів виступлять експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох.
Початок тренінгу – о 14.00.
Запрошуються начальники управлінь та відділів міської ради, представники громадської ради, представники громадських організацій, а також всі, кому цікава ця тема.