ЯК ФОРМУЄТЬСЯ БЮДЖЕТ ХМІЛЬНИКА І КУДИ ДІВАЮТЬСЯ КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ?

ЯК ФОРМУЄТЬСЯ БЮДЖЕТ ХМІЛЬНИКА І КУДИ ДІВАЮТЬСЯ КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ?
21.11.2017
Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати під час тренінгу, який відбудеться в Хмільнику.

Якщо вам цікаво чому потрібно громадськості долучатися до бюджетного процесу на місцевому рівні, хто «витрачає» бюджетні кошти та за допомогою яких онлайн сервісів можна контролювати витрачання бюджетних коштів – зголошуйтеся до участі в тренінгу.
Крім того, під час тренінгу ви зможете розібратись в структурі органів державної влади, місцевого самоврядування та їх повноваженнями, з’ясувати хто такі розпорядники бюджетних коштів та тендерні комітети.

Учасники також зможуть опанувати електронні сервіси, які допомагають відслідковувати формування бюджету та витрачання бюджетних коштів, зокрема: Е-data, Prozorro, 007, YouControl та інші.
До участі запрошуються представники громадських організацій, представники бізнесу, представники ЗМІ, представники молодіжного середовища, депутати міської ради та активні громадяни.

Всім учасникам буде забезпечено харчування та роздаткові матеріали.

Навчання відбудеться 30 листопада в районній бібліотеці для дорослих. Початок об 11.00.

Зголошуватися на участь в тренінгу можна до 28 листопада за телефоном:

067 143 43 83

або на електронну пошту:

nar.adv2004@gmail.com

або заповнивши ось цю онлайн-форму.

Контактна особа – Олена Черній.

Тренінг відбудеться в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета «Життєві обрії» та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.